Robert Pattinson nahrává album!

24. září 2011 v 19:19 | <LaDy MargaretH> |  hvězdy
Není žádnou novinkou, že kromě hraní, se filmový Edward Cullen věnuje i muzice.
Hudba byla v minulosti středem Robova (25) zájmu. Po škole se toužil stát mnohem víc muzikantem než hercem. Filmy ale nakonec zvítězily a zpěv se musel přesunout na druhou kolej, protože nabitý natáčecí program Robertovi nedovoloval, aby se své vášni věnoval naplno. I přesto ale vzniklo pár skutečných nahrávek a dokonce dvě z nich (Never Think a Let Me Sign) se objevily na originálním soundtracku k Twilight. Na celé album ale nikdy nedošlo.

Zdá se, že teď je všechno jinak. "Muzika je jeho první láska," vysvětluje Robův kamarád: "Trápilo ho, že se jí nemohl věnovat na plno, chyběla mu. Teď, než se vydá na promo turné Twilight Breaking Dawn, má konečně pár volných týdnů a chce je věnovat přípravě svého alba."

Deska má prý mít organický sound a mají být na ní použity tradiční hudební nástroje. "Rozhodně to nebude žádný pop, žádná elektronická hudba, budou tam kytary, basovky a bycí. Robert miluje blues, když máme čas, společně jamujeme. Možná se tam objeví i něco z toho. Nechte se překvapit," prozradil kamarád na závěr. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama